چرا کتاب چاپ کنم؟

با چاپ کتاب در حوزه تحصیلی و تخصصی شما ضمن افزایش رزومه علمی و شغلی،به عنوان یک مولف وجهه ی متفاوتی نسبت به دیگران در جامعه خواهید داشت،میتوانید عضو سرای اهل قلم باشید و از مزایای آن همچنین بیمه تامین اجتماعی ،بن خرید سالیانه و … بهره مند شوید،آکادمی تخصصی دکتری با رویکرد افزایش رزومه داوطلبین مقاطع دکتری طی سه سال گذشته با چاپ بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب یکی از تخصصی ترین مراکز استخراج کتاب از پایان نامه در کشور بوده است و امروز با کسب تجربه از گذشته بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.تجربه نشان داده که امر چاپ کتاب از پایان نامه یک پروسه کاملا تخصصی می باشد و این امر محقق نمیشد مگر با طی شدن دوره آزمون و خطا در ابتدای مسیر.

امروز با افتخار میگوییم با همراهی و اعتماد شما عزیزان تخصصی ترین مرکز استخراج کتاب از پایان نامه هستیم.

 

امتیازهایی که شما با چاپ کتاب به دست می آوردید:

  • ثبت اثر شما و جلوگیری از سرقت ادبی

  • به عنوان یک مولف وجهه ی متفاوتی نسبت به دیگران در جامعه خواهید داشت

  • کسب اعتبار و ارتقاء شغلی

  • تقویت رزومه تحصیلی

  • عضو سرای اهل قلم باشید

  • بن خرید سالیانه بهره مند شوید

 

 

تبدیل پایان نامه به کتاب

 

نحوه ی در خواست و ثبت سفارش برای چاپ کتاب

مرحله اول

برای تبدیل پایان نامه به کتاب ابتدا قرارداد چاپ کتاب را تکمیل و به همراه فایل نهایی ورد اثر خود و اسکن کارت ملی و  آخـرین مــدرک تحصـیلی (برای داوطلبینی که قصـد دارنـد روی جلـد کتاب از عنـاوینی مـانند دکـتـر ، مـهـنـدس ، وکـیـل ، مـشـاور و … استفاده نمایند ) را به صورت حضوری یا ارسـال به صنـدوق پست الکـتـرونیک دفـتر به ما تحویل می دهید . یک نسخه از قرارداد به مهر و امضـاء مدیریت رسیده و تحویل شما می گردد.

مرحله دوم

ویرایشی درمتن اثر شما اعمال می گردد تا به استاندارد های مورد نظر نزدیک شود.

جلد کتاب با محوریت موضوع اثر طراحی می گردد.

مجوز های لازم از مراجع مربوط مانند شابک ، فیپا ، سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی ، وزارت ارشــاد و خانه کتـاب به نام مولف توسط ناشر اخذ می گردد.

 

مرحله سوم

پـس از تــایید نهایی مولــف و  اخـذ مجـوز هـای لازم اثر شـمـا مطابـق با تیـراژ  مـندرج در قـرارداد  چـاپ می گردد . از نسـخ های چاپ شـده تعـدادی جـهـت اعــلام وصــول بـه مــراکـز اخـذ مجوز تحویل می گردد.یک نسـخـه به عنـوان آرشیـــو نزد ناشـر باقی می مانـــد . حق چاپ بــرای مولف محفــوظ باقی خواهد مـاند و ناشر صرفا اخذ مجوز و چاپ کتاب را به عهـــده خواهـد داشت.

کتب چـاپ شده در دفتر یا با ارســال از طـریـق پسـت تحویل مولف خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۰۲۱۶۵۱۴۰۰۲۷